Вітайте агентівPRO на професійному ринку України!

19.07.2019

Кілька років ми збирали та аналізували відгуки про роботу рієлторів від покупців нерухомості, три місяці поспіль зустрічались з професійними рієлторами та агентствами нерухомості всієї України, чотири місяці ми розробляли систему аудиту, та платформу на сайті!

З рештою, результатом цих зусиль став проєкт АгентPRO!

Тож вітаємо вас всіх: покупців і продавців нерухомості, рієлторів і агенції — нова, прогресивна система почала свою роботу у Києві!

Що таке АгентPRO?

Це рієлтори та агенції, що підтвердили свою професійність через незалежний аудит. Найкращі, найпрофесійніші — тепер ви можете звернутись до них напряму!Кожен агент нерухомості, що впевнений у своєму професіоналізмі, може подати заявку на аудит своєї роботи. І ми перевіряємо: як він відповідає на дзвінки, наскільки він професійний у розмові та на зустрічі, чи реальні в нього об’єкти і чи не намагається він розміщувати в рекламу «заманушкки», чи входить він до професійних спілок та чи проходить систематичне навчання.

Так-так, ви все правильно зрозуміли, ми не тільки перевіряємо кваліфікацію агентів телефоном, ми проводимо перевірку «таємним покупцем» - приходимо на зустріч та з’ясуємо, як він проводить показ та наскільки він зацікавлений у клієнті!

Навіщо ми впровадили цей проєкт?

Весь час, що ми працюємо на ринку нерухомості України ми намагались покращити професійний рівень надання послуг. Безкоштовні вебінари, проєкт MestoSchool, участь у профільних конференціях, опитування користувачів щодо якості послуг рієлторів, жорстка модерація оголошень та система “вічних банів” на платформі для шахраїв — це далеко не повний список всього, що зробила команда Mesto.ua.

Результати наших намагань, робота професійних спілок, зусилля всіх учасників ринку, звичайно дали свій результат! Ринок нерухомості України останнім часом сильно змінюється в кращу сторону: розробляється проєкт закону про рієлторську діяльність, вводяться етичні професійні норми роботи, проводиться маса конференцій та навчальних програм і ми беремо активну участь в цих змінах.

Наша ціль – тільки професійний ринок послуг у сфері нерухомості в Україні. І як портал, ми почали вводити ці зміни значно скоріше, ніж держава!

Звертайтесь до АгентівPRO, будьте впевнені — вони професійно виконають завдання будь-якої складності!