Вебінар “Теорія та практика роботи ріелтора”

20.09.2016

 

В попередній розповіді про результати роботи проекту Mesto School, ми обіцяли, що в новому сезоні буде ще більше нового, цікавого і корисного. Перше, чого торкнулись зміни, це вебінари.  

Уважний читач встиг помітити, що раніше ми або самі розкривали певну тему, що стосується роботи спеціаліста з нерухомості, або запрошували експерта, який ділився своїм досвідом. Та серпневий вебінар з Олександром Гришко відбувся в новому форматі. Ми поєднали теорію і практику. Так, в межах одного вебінару Ярослав Давидчук, тренер по продажах, розповідав про техніки продажів, Олександр, практикуючий ріелтор, ділився своїм досвідом застосування даних інструментів на практиці. 

В рамках вебінару ми розглянули основні етапи здійснення угоди, техніку взаємодії з різними типами клієнтів, правила презентації та роботи з запереченнями. І, звичайно ж, онлайн-спілкування з учасниками вебінару. 

Переглянути запис вебінару можна тут:


Наступний вебінар відбудеться вже в кінці вересня, і ми будемо раді бачити вас серед участників, тому, слідкуйте за анонсами на сторінці проекту Mesto School, або в нашій групі Фейсбук.

 

Дякуємо, що ви з нами!