Дата публикации: 20.08.2019

уч.Вишня

Продажа, участок, ID 14688179
~ 23 300 000 грн.
~ 822 000 €
920 000 $
76 соток

Петро

+38 (***) ***-**-**

Отправить сообщение  
Заказать обратный звонок
Адрес: уч.Вишня
Площадь в сотках: 76.10
Цена: 920000 $
Описание

Пропонуємо до продажу високорентабельний бізнес-проект в самому серці Карпат поруч з ТК "Буковель"
До Вашої уваги представлено розпочате будівництво готельного комплексу котеджного типу поруч з ТК «Буковель».
Будівельний майданчик розташований на південному схилі пагорба, в оточенні лісопаркової зони, що дає змогу насолоджуватися теплом сонця та чарівними краєвидами в будь-яку пору року, а за рахунок близького розташування до 1R ТК «Буковель» - ( 500м- у візуальній доступності та 1150м-в автомобільній), Ви зможете оцінити унікальну атмосферу Карпат, спостерігаючи за нічним катанням. Обєкт, який ми Вам пропонуємо, знаходиться на вершині, завдяки чому з даної ділянки проглядається все село Поляниця (включно з ТК «Буковель»). Зелених насаджень на ділянці немає. Ділянка має доступ до під’їзної дороги (що рідкість для даного села).
До продажу пропонується: земельні ділянки загальною площею 0,7591 га з цільовим призначенням: «Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських приміщень і споруд (присадибна ділянка)» та пакет дозвільної та проектної (передпроектної) документації для будівництва котеджного комплексу. Був виконаний певний комплекс робіт та є в наяності будівельні матеріали для продовження будівництва.
Для готельного комплексу розроблено індивідуальний дизайнерський проект з концепцією сімейного відпочинку у вигляді 27-ми котеджних будиночків з власними терасами, дитячими та спортивними майданчиками, передбачені spa-зони та басейни. Також наявні передпроектні пропозиції готелю центрального багатоповерхового корпусу з номерами стандарт та напівлюкс, конференційною залою, дитячим клубом та баром з панорамним виглядом на гори. Проект передбачає бунгало з власними басейнами та власною територією. В наявності є рекламні ролики і візуалізації. Розроблений розрахунок окупності проекту, як для забудівника так і для майбутніх інвесторів (покупців котеджів). На даний момент іде процес реєстрації торгової марки "Villa Family Club".
Шикарні краєвиди та близкість розташування до витягів, дають земельній ділянці неабиякі переваги у створенні елітного відпочинку та вигідних інвестицій.

Расчитать кредит на жилье

1 год 20 лет

10 000 3 000 000

0 3 000 000

Сумма кредита:

0 грн.

Ежемесячная выплата:

0 грн/мес.


Процентная ставка:

-17,0%


Поделиться:
920 000 $
участок на продажу
Івано - Франківсьеа обл. Яремчанський р-н. с.Паляниця